Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Jakub Verner
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1978
Typ licence
Licence B
Platnost licence
7.3.2018
Koučovaná utkání
1.liga mladší dorostenci
15.5. 15:00
AJ130
HK B Most - Talent Škoda JS Plzeň
21 : 23
8.5. 12:30
AJ124
Sokol Nové Veselí - HK B Most
43 : 27
1.5. 15:00
AJ117
HK B Most - Kopřivnice
29 : 34
23.4. 11:30
AJ113
Frýdek-Místek - HK B Most
26 : 23
15.4. 18:30
AJ104
HK B Most - Dukla
31 : 33
3.4. 15:00
AJ102
Karviná - HK B Most
41 : 18
20.3. 17:00
AJ091
Jičín - HK B Most
38 : 29
13.3. 15:00
AJ090
HK B Most - V. Bystřice
38 : 32
28.2. 15:00
AJ077
HK B Most - HK Lovosice
25 : 21
21.2. 13:30
AJ069
Zlín - HK B Most
22 : 21
13.12. 17:00
AJ064
Talent Škoda JS Plzeň - HK B Most
26 : 15
6.12. 15:00
AJ058
HK B Most - Sokol Nové Veselí
29 : 45
29.11. 15:00
AJ051
Kopřivnice - HK B Most
30 : 25
22.11. 15:00
AJ047
HK B Most - Frýdek-Místek
35 : 31
14.11. 12:00
AJ038
Dukla - HK B Most
30 : 24
25.10. 15:00
AJ036
HK B Most - Karviná
35 : 27
18.10. 15:30
AJ025
HK B Most - Jičín
37 : 29
4.10. 15:00
AJ014
HK B Most - Zubří
24 : 33
27.9. 13:30
AJ011
HK Lovosice - HK B Most
24 : 24
20.9. 15:00
AJ003
HK B Most - Zlín
34 : 18
Inter REG liga - MLD
11.6. 13:55
IRD1206
Česká Lípa - HK B Most
28 : 29
11.6. 11:55
IRD1204
HK B Most - Liberec
33 : 30
19.9. 15:00
IRD006
HK B Most - Česká Lípa
19 : 13
19.9. 12:05
IRD003
Liberec - HK B Most
24 : 23
19.9. 11:00
IRD002
Spartak Sezimovo Ústí - HK B Most
16 : 14
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.