Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Ondřej Bílek
Mateřský klub
Dukla Praha
Rok narození
1981
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.3.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
21.5. 17:30
AO290
Náchod - Dukla Praha II
18 : 22
21.5. 14:30
AO287
Dukla Praha II - S.Vršovice
19 : 13
21.5. 11:30
AO284
Dukla Praha II - TJ STM Olomouc
20 : 11
21.5. 08:30
AO281
Nový Jičín - Dukla Praha II
14 : 24
23.4. 16:15
AO220
KP Brno A - Dukla Praha II
14 : 24
23.4. 13:30
AO217
Dukla Praha II - TJ Sokol Centrum Haná
14 : 20
23.4. 10:45
AO214
Dukla Praha II - AŠ Ml. Boleslav
24 : 22
23.4. 08:00
AO211
Rožnov p.R. - Dukla Praha II
16 : 17
19.3. 16:15
AO190
Dukla Praha II - Liberec
28 : 19
19.3. 14:25
AO188
Napajedla - Dukla Praha II
13 : 27
19.3. 11:40
AO185
HBC Strakonice - Dukla Praha II
24 : 16
19.3. 09:50
AO183
Dukla Praha II - Dukla I
18 : 25
20.2. 17:30
AO150
Dukla Praha II - F.-Místek A
17 : 19
20.2. 15:30
AO148
HK Lovosice "A" - Dukla Praha II
28 : 22
20.2. 12:30
AO145
Talent A - Dukla Praha II
29 : 22
20.2. 10:30
AO143
Dukla Praha II - D.Králové
18 : 10
13.12. 14:25
AO028
Dukla Praha II - Sokol N. Veselí A
13 : 30
13.12. 12:35
AO026
Házená Mělník A - Dukla Praha II
17 : 27
13.12. 10:45
AO024
Zubří A - Dukla Praha II
23 : 18
13.12. 08:55
AO022
Dukla Praha II - Kopřivnice A
24 : 13
Přebor Prahy starších žáků
7.11. 15:00
BC102
L.Vršovice - Dukla
4 : 17
24.10. 16:10
BC090
Dukla - Chodov
22 : 6
24.10. 12:05
BC083
Dukla - Všenory
25 : 5
24.10. 09:45
BC079
L.Vršovice - Dukla
14 : 23
24.10. 08:00
BC076
Dukla I - Dukla
14 : 11
17.10. 15:35
BC074
Dukla - Všenory
16 : 1
17.10. 13:15
BC070
Chodov - Dukla
13 : 28
17.10. 11:30
BC067
S.Vršovice - Dukla
5 : 13
17.10. 09:45
BC064
Dukla - L.Vršovice
27 : 4
17.10. 08:35
BC062
Kobylisy - Dukla
0 : 28
Další
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.