Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Pavel Farář
Mateřský klub
Dukla Praha
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.8.2016
Koučovaná utkání
2 liga muži JZČ
15.5. 17:30
AC132
Praha 4 - H.Brod
33 : 26
29.4. 19:30
AC119
Praha 4 - Košutka
39 : 26
24.4. 16:00
AC111
L.Vršovice - Praha 4
22 : 34
17.4. 17:30
AC106
Praha 4 - S.Vršovice
31 : 28
3.4. 11:00
AC100
Zruč n.S. - Praha 4
21 : 30
13.3. 18:30
AC089
VŠ Plzeň - Praha 4
30 : 38
27.2. 18:00
AC078
Třeboň - Praha 4
22 : 27
20.2. 19:00
AC067
Šťáhlavy - Praha 4
24 : 26
12.12. 15:30
AC066
H.Brod - Praha 4
24 : 30
6.12. 15:30
AC056
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
24 : 24
28.11. 17:00
AC053
Košutka - Praha 4
23 : 23
15.11. 15:00
AC040
S.Vršovice - Praha 4
28 : 23
25.10. 17:30
AC034
Praha 4 - Zruč n.S.
31 : 21
11.10. 17:30
AC023
Praha 4 - VŠ Plzeň
24 : 23
4.10. 17:00
AC014
Č.Budějovice - Praha 4
25 : 34
28.9. 12:00
AC012
Praha 4 - Třeboň
31 : 29
20.9. 17:30
AC001
Praha 4 - Šťáhlavy
25 : 20
Český pohár mužů
28.10. 19:30
AM060
Praha 4 - HBC Strakonice
26 : 35
13.9. 17:00
AM037
Praha 4 - Náchod
25 : 24
30.8. 16:00
AM008
L.Vršovice - Praha 4
24 : 33
Žákovská liga starších žáků
24.1. 16:00
AO058
Dukla Praha II - V. Bystřice
22 : 29
24.1. 14:00
AO056
Karviná A - Dukla Praha II
27 : 19
24.1. 12:00
AO054
Jičín - Dukla Praha II
25 : 18
24.1. 10:00
AO052
Dukla Praha II - Sokol V. Meziříčí
25 : 15
Liga Ústeckého kraje mladších žáků (mlzaci@uksh.cz)
7.11. 09:40
MH-205/02
HSK Tygři Ústí n/L. - Loko Louny
7 : 16
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.