Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Kamil Houška
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1970
Typ licence
Licence C
Platnost licence
13.5.2018
Koučovaná utkání
Jč KP mini 6+1
27.9. 09:00
HA003
Č.Budějovice - Třeboň
3 : 26
KP mladší žactvo
1.5. 17:00
HB 1033
Třeboň - Č.Budějovice
20 : 14
1.5. 16:00
HB 1032
Č.Budějovice - HBC Strakonice
14 : 32
23.4. 10:00
HB 1029
Třeboň - Č.Budějovice
19 : 21
16.4. 13:00
HB 1026
HBC Strakonice - Č.Budějovice
20 : 20
16.4. 12:00
HB 1025
Třeboň - Č.Budějovice
18 : 20
9.4. 14:00
HB 1024
Č.Budějovice - HBC Strakonice
20 : 29
9.4. 12:00
HB 1022
Č.Budějovice - Třeboň
25 : 27
2.4. 10:00
HB 1020
Č.Budějovice - Třeboň
25 : 16
2.4. 09:00
HB 1019
HBC Strakonice - Č.Budějovice
23 : 9
31.10. 15:00
HB 1018
Třeboň - Č.Budějovice
18 : 18
31.10. 14:00
HB 1017
Č.Budějovice - HBC Strakonice
20 : 28
18.10. 15:00
HB 1012
Č.Budějovice - Třeboň
17 : 16
18.10. 13:00
HB 1010
Č.Budějovice - HBC Strakonice
11 : 20
3.10. 14:00
HB 1007
Třeboň - Č.Budějovice
15 : 14
3.10. 13:00
HB 1008
HBC Strakonice - Č.Budějovice
26 : 19
27.9. 14:00
HB 1006
Č.Budějovice - HBC Strakonice
6 : 18
27.9. 12:00
HB 1004
Č.Budějovice - Třeboň
15 : 19
12.9. 10:00
HB 1002
Č.Budějovice - Třeboň
18 : 22
12.9. 09:00
HB 1001
HBC Strakonice - Č.Budějovice
22 : 13
KP mladší žákyně
27.9. 10:00
HE002
Č.Budějovice - Třeboň
5 : 22
KP muži
14.5. 09:00
HM024
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice B
22 : 17
30.4. 11:00
HM021
Č.Budějovice B - Milevsko
19 : 22
9.4. 18:00
HM015
Milevsko - Č.Budějovice B
27 : 20
8.11. 10:30
HM012
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice B
28 : 20
31.10. 10:00
HM009
Č.Budějovice B - Milevsko
23 : 24
19.9. 10:30
HM002
HBC Strakonice B - Č.Budějovice B
31 : 25
Další
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.