Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Monika Vykoukalová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
11.6.2016
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
14.5. 14:15
AP266
DHK Zora Olomouc - Ostrava-Zábřeh
23 : 25
14.5. 11:00
AP263
Žirovnice - DHK Zora Olomouc
24 : 10
14.5. 09:25
AP262
DHK Pardubice A - DHK Zora Olomouc
16 : 19
17.4. 15:00
AP218
DHK Zora Olomouc - Kobylisy II
30 : 22
17.4. 13:00
AP216
Házená Mělník - DHK Zora Olomouc
12 : 33
17.4. 11:00
AP214
DHK B Most - DHK Zora Olomouc
22 : 21
17.4. 09:00
AP212
DHK Zora Olomouc - Zlín A
15 : 29
13.3. 15:00
AP158
DHK Zora Olomouc - Ivančice
13 : 26
13.3. 13:00
AP156
Zlín B - DHK Zora Olomouc
27 : 18
13.3. 11:00
AP154
Otrokovice - DHK Zora Olomouc
21 : 16
13.3. 09:00
AP152
DHK Zora Olomouc - DHK Litovel
19 : 16
17.1. 17:00
AP100
Písek - DHK Zora Olomouc
21 : 25
17.1. 14:00
AP097
DHK Zora Olomouc - S.Vršovice
18 : 33
17.1. 11:00
AP094
DHK Zora Olomouc - Žeravice
15 : 25
17.1. 08:00
AP091
J.Hradec - DHK Zora Olomouc
22 : 13
5.12. 17:45
AP040
Havl. Brod A - DHK Zora Olomouc B
19 : 8
5.12. 15:45
AP038
DHK Zora Olomouc - Havl. Brod A
15 : 15
5.12. 13:45
AP036
Slavia - DHK Zora Olomouc
19 : 13
5.12. 11:45
AP034
DHK Zora Olomouc B - DHK Zora Olomouc
15 : 17
5.12. 09:45
AP032
DHK Zora Olomouc - Poruba
18 : 21
ZL starší žačky
2.6. 16:30
ZE075
DHK Litovel - DHK Zora Olomouc
22 : 28
25.5. 17:30
ZE084
Žeravice - DHK Zora Olomouc
25 : 18
21.5. 10:15
ZE077
DHK Zora Olomouc - Zlín B
18 : 27
7.5. 12:00
ZE066
Kunovice - DHK Zora Olomouc
33 : 26
30.4. 10:15
ZE065
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
19 : 28
24.4. 13:00
ZE057
Zlín A - DHK Zora Olomouc
30 : 16
9.4. 10:15
ZE048
DHK Zora Olomouc B - DHK Zora Olomouc
20 : 27
2.4. 09:45
ZE088
DHK Zora Olomouc - L.Zubří
23 : 31
7.11. 09:00
ZE036
DHK Zora Olomouc - Žeravice
26 : 26
31.10. 12:15
ZE032
Zlín B - DHK Zora Olomouc
26 : 23
Další
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.