Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Renata Hájková
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1973
Typ licence
Licence B
Platnost licence
10.11.2018
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
21.5. 17:15
AO270
Sokol N. Veselí A - Liberec
17 : 20
21.5. 14:30
AO267
Liberec - HK Lovosice "A"
33 : 20
21.5. 11:45
AO264
Liberec - AŠ Ml. Boleslav
26 : 18
21.5. 09:00
AO261
Jičín - Liberec
23 : 21
24.4. 14:50
AO248
Liberec - Náchod
21 : 23
24.4. 13:10
AO246
V. Bystřice - Liberec
33 : 24
24.4. 11:30
AO244
Házená Mělník A - Liberec
20 : 18
24.4. 09:50
AO242
Liberec - Talent A
18 : 27
19.3. 16:15
AO190
Dukla Praha II - Liberec
28 : 19
19.3. 13:30
AO187
Liberec - HBC Strakonice
22 : 25
19.3. 10:45
AO184
Liberec - Napajedla
27 : 17
19.3. 08:00
AO181
Dukla I - Liberec
20 : 15
20.2. 16:00
AO109
Rožnov p.R. - Liberec
18 : 26
20.2. 13:00
AO106
Liberec - Nový Jičín
24 : 23
20.2. 10:00
AO103
Karviná A - Liberec
21 : 24
20.2. 08:00
AO101
Liberec - Kopřivnice A
23 : 18
24.1. 16:30
AO080
Liberec - D.Králové
22 : 18
24.1. 14:50
AO078
TJ STM Olomouc - Liberec
21 : 28
24.1. 12:20
AO075
KP Brno A - Liberec
22 : 32
24.1. 10:40
AO073
Liberec - Zubří A
24 : 25
12.12. 17:15
AO020
Liberec - TJ Sokol Centrum Haná
19 : 27
12.12. 15:25
AO018
S.Vršovice - Liberec
24 : 23
12.12. 12:40
AO015
F.-Místek A - Liberec
29 : 23
12.12. 10:50
AO013
Liberec - Sokol V. Meziříčí
23 : 20
Inter REG liga - STŽ
22.11. 15:00
IRA709
Turnov - Liberec
26 : 23
22.11. 13:30
IRA707
Liberec - Náchod
19 : 25
22.11. 12:00
IRA705
Pardubice - Liberec
10 : 29
22.11. 10:30
IRA703
D.Králové - Liberec
15 : 19
31.10. 14:15
IRA508
Jičín - Liberec
32 : 17
31.10. 12:00
IRA505
Liberec - Náchod
15 : 21
Další
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.