Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Jan Morava
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1992
Typ licence
Licence B
Platnost licence
14.4.2019
Koučovaná utkání
2.liga mladší dorostenci Č
14.5. 15:00
AK130
Liberec - 1.HC Pardubice
31 : 29
8.5. 14:00
AK124
Lokomotiva Vršovice - Liberec
20 : 30
30.4. 15:00
AK117
Liberec - S.Vršovice
33 : 23
23.4. 16:00
AK113
TJ Sparta Kutná Hora - Liberec
24 : 26
16.4. 16:00
AK104
Liberec - Náchod
40 : 30
2.4. 14:30
AK102
Loko Louny - Liberec
35 : 39
20.3. 14:00
AK091
Sokol Šťáhlavy - Liberec
37 : 26
12.3. 15:00
AK090
Liberec - HBC Strakonice
34 : 34
5.3. 15:00
AK080
TJ Sokol Úvaly - Liberec
31 : 40
27.2. 16:00
AK077
Liberec - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
50 : 19
20.2. 15:00
AK069
TJ Sokol Bělá p.B. - Liberec
32 : 37
13.12. 15:00
AK064
1.HC Pardubice - Liberec
36 : 37
5.12. 15:00
AK058
Liberec - Lokomotiva Vršovice
36 : 30
28.11. 16:00
AK051
S.Vršovice - Liberec
21 : 34
21.11. 16:00
AK047
Liberec - TJ Sparta Kutná Hora
33 : 29
14.11. 11:00
AK038
Náchod - Liberec
21 : 27
24.10. 14:00
AK036
Liberec - Loko Louny
37 : 32
17.10. 10:00
AK025
Liberec - Sokol Šťáhlavy
20 : 27
10.10. 14:15
AK024
HBC Strakonice - Liberec
40 : 30
3.10. 15:00
AK014
Liberec - TJ Sokol Úvaly
39 : 23
26.9. 13:00
AK011
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Liberec
30 : 35
19.9. 15:00
AK003
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
30 : 24
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.