Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8 - 0 - 0 - 4
Halil Beyzat
Loko Č.Budějovice
4 - 0 - 0 - 2
Jan Brabec
TJ Jiskra Třeboň
6 - 0 - 0 - 3
Denis Bureš
TJ Jiskra Třeboň
4 - 0 - 0 - 2
Dominik Čarek
ČZ HBC Strakonice 1921
4 - 0 - 0 - 2
Jan Dobeš
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10 - 0 - 0 - 5
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Jan Hanzal
Sp. MAS Sezimovo Ústí
4 - 0 - 0 - 2
Marek Hanzal
Sp. MAS Sezimovo Ústí
4 - 0 - 0 - 2
Rostislav Jílek
Loko Č.Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Josef Kos
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Kukačka
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Lochman
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Filip Lukeš
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Samuel Miklas
ČZ HBC Strakonice 1921
2 - 0 - 0 - 1
Patrik Novotný
Sp. MAS Sezimovo Ústí
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Pinc
Sp. MAS Sezimovo Ústí
4 - 0 - 0 - 2
Jan Podsclan
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
David Rudolecký
Sp. MAS Sezimovo Ústí
6 - 0 - 0 - 3
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16 - 0 - 0 - 8
Pavel Steier
Loko Č.Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Filip Steinbauer
Loko Č.Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Uhlíř
Sp. MAS Sezimovo Ústí
2 - 0 - 0 - 1
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
4 - 0 - 0 - 2
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.