Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Jaroslav Průžek
Mateřský klub
TJ Háje Jižní Město
Rok narození
1982
Typ licence
Licence B
Platnost licence
29.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
14.5. 17:00
AC127
Šťáhlavy - Zruč n.S.
22 : 35
8.5. 16:00
AC124
L.Vršovice - Č.Budějovice
26 : 24
7.5. 18:00
AC125
S.Vršovice - VŠ Plzeň
32 : 24
24.4. 17:00
AC109
Libčice n. Vlt. - Šťáhlavy
37 : 9
27.2. 17:00
AC077
Č.Budějovice - H.Brod
33 : 29
28.11. 17:00
AC053
Košutka - Praha 4
23 : 23
25.10. 17:30
AC034
Praha 4 - Zruč n.S.
31 : 21
18.10. 16:00
AC030
L.Vršovice - Košutka
28 : 22
17.10. 17:00
AC025
Č.Budějovice - Šťáhlavy
29 : 25
27.9. 16:00
AC008
L.Vršovice - Zruč n.S.
27 : 27
26.9. 17:00
AC011
H.Brod - Č.Budějovice
23 : 22
2.liga muži SVČ
24.4. 14:30
AD111
Sokol Kobylisy - Kolín
29 : 33
3.4. 17:30
AD097
1.HC Pardubice - Slavia
30 : 23
12.12. 13:30
AD063
Sokol Kobylisy - Loko Louny
29 : 43
22.11. 13:00
AD044
HK Lovosice B - 1.HC Pardubice
32 : 28
1.liga starší dorostenci
22.11. 17:00
AG044
HK Lovosice - Talent Škoda JS Plzeň
19 : 25
2.liga starší dorostenci Č
3.4. 13:30
AH097
1.HC Pardubice - TJ Sokol Šťáhlavy
29 : 30
27.2. 15:00
AH077
Loko Č.Budějovice - 1.HK Dvůr Králové
26 : 26
17.10. 15:00
AH025
Loko Č.Budějovice - TJ Sokol Šťáhlavy
19 : 24
1.liga mladší dorostenci
15.5. 15:00
AJ130
HK B Most - Talent Škoda JS Plzeň
21 : 23
22.11. 15:00
AJ044
HK Lovosice - Talent Škoda JS Plzeň
28 : 29
20.9. 15:00
AJ003
HK B Most - Zlín
34 : 18
2.liga mladší dorostenci Č
8.5. 14:00
AK124
Lokomotiva Vršovice - Liberec
20 : 30
7.5. 14:00
AK125
S.Vršovice - Loko Louny
30 : 35
3.4. 15:30
AK097
1.HC Pardubice - Sokol Šťáhlavy
33 : 29
5.3. 15:00
AK081
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Loko Louny
29 : 37
8.11. 12:00
AK062
S.Vršovice - Náchod
21 : 19
24.10. 16:30
AK033
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - S.Vršovice
35 : 22
18.10. 14:00
AK030
Lokomotiva Vršovice - 1.HC Pardubice
22 : 32
27.9. 14:00
AK008
Lokomotiva Vršovice - TJ Sparta Kutná Hora
28 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.