Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Jaroslav Lorenc
Mateřský klub
Baník Most
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
6.1.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
20.3. 17:00
AC095
Libčice n. Vlt. - S.Vršovice
29 : 25
13.3. 16:00
AC085
L.Vršovice - Šťáhlavy
28 : 28
5.3. 13:30
AC080
Praha 4 - Č.Budějovice
36 : 23
13.12. 16:00
AC063
L.Vršovice - VŠ Plzeň
15 : 30
28.11. 18:00
AC051
S.Vršovice - Č.Budějovice
33 : 28
10.10. 18:30
AC019
Šťáhlavy - L.Vršovice
17 : 19
2.liga muži SVČ
14.5. 17:00
AD129
Loko Louny - Sokol Kobylisy
46 : 35
7.5. 17:00
AD122
TJ Sokol Bělá - Kolín
18 : 30
1.5. 16:00
AD120
HK Lovosice B - TJ Sokol Bělá
40 : 26
23.4. 17:00
AD113
Ústí n.L. - Liberec
41 : 35
16.4. 11:00
AD106
Kolín - Jablonec
29 : 29
10.4. 17:00
AD086
Jablonec - 1.HC Pardubice
32 : 25
27.2. 15:00
AD076
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
41 : 33
21.2. 15:00
AD067
Slavia - Kolín
33 : 23
12.12. 17:00
AD062
Jablonec - Náchod "B"
22 : 17
5.12. 17:00
AD059
Loko Louny - Jablonec
35 : 27
24.10. 16:00
AD036
Liberec - Loko Louny
29 : 28
3.10. 17:00
AD017
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
33 : 21
27.9. 17:30
AD011
HK Lovosice B - Liberec
27 : 28
26.9. 17:00
AD010
TJ Sokol Bělá - Loko Louny
23 : 37
19.9. 17:00
AD004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
42 : 29
1.liga starší dorostenci
1.5. 14:00
AG120
HK Lovosice - Zlín
28 : 28
27.9. 15:30
AG011
HK Lovosice - Sokol Ostrava
33 : 22
2.liga starší dorostenci Č
14.5. 14:30
AH129
Loko Louny - Sokol Nové Veselí B
37 : 15
16.4. 13:00
AH106
TJ Sokol Úvaly - ELP Jablonec
37 : 15
10.4. 15:00
AH086
ELP Jablonec - 1.HC Pardubice
20 : 36
27.2. 12:30
AH076
Loko Louny - TJ Sokol Bělá
35 : 23
12.12. 15:00
AH062
ELP Jablonec - Náchod
13 : 22
5.12. 14:30
AH059
Loko Louny - ELP Jablonec
42 : 26
19.9. 14:30
AH004
Loko Louny - 1.HC Pardubice
28 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.