Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Jiří Svítek
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1959
Typ licence
Licence A
Platnost licence
17.5.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
22.11. 17:00
AC044
H.Brod - Košutka
18 : 29
2.liga muži SVČ
20.3. 17:30
AD096
1.HC Pardubice - Sokol Kobylisy
41 : 25
5.12. 11:00
AD056
Kolín - TJ Sokol Bělá
31 : 20
18.10. 17:30
AD030
Sokol Kobylisy - 1.HC Pardubice
33 : 28
2.liga starší dorostenci Č
27.2. 13:00
AH075
Náchod - 1.HC Pardubice
28 : 36
5.12. 13:00
AH056
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá
22 : 17
14.11. 13:00
AH038
Náchod - Loko Č.Budějovice
28 : 24
10.10. 13:00
AH023
TJ Sokol Úvaly - Loko Louny
21 : 17
27.9. 10:30
AH010
TJ Sokol Bělá - Loko Louny
15 : 21
2.liga mladší dorostenci Č
8.5. 12:30
AK126
TJ Sparta Kutná Hora - Náchod
27 : 28
7.5. 13:00
AK121
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Sokol Šťáhlavy
25 : 31
30.4. 16:00
AK118
HBC Strakonice - Lokomotiva Vršovice
38 : 22
23.4. 16:00
AK113
TJ Sparta Kutná Hora - Liberec
24 : 26
16.4. 13:00
AK107
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Lokomotiva Vršovice
35 : 21
20.3. 15:30
AK096
1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice
33 : 15
27.2. 11:00
AK075
Náchod - 1.HC Pardubice
32 : 26
5.12. 15:00
AK056
TJ Sokol Úvaly - TJ Sokol Bělá p.B.
25 : 22
14.11. 11:00
AK038
Náchod - Liberec
21 : 27
10.10. 15:00
AK023
TJ Sokol Úvaly - Loko Louny
31 : 48
Český pohár žen
12.9. 17:00
AN006
Astra - HBC Strakonice
23 : 21
Žákovská liga starších žaček
13.2. 16:15
AP140
DHK Pardubice A - Házená Mělník
17 : 15
13.2. 15:20
AP139
Slavia - Žeravice
26 : 9
13.2. 13:30
AP137
Házená Mělník - Slavia
7 : 35
13.2. 12:35
AP136
Žeravice - DHK Litovel
28 : 20
13.2. 10:45
AP134
Házená Mělník - DHK Litovel
5 : 22
13.2. 09:50
AP133
DHK Pardubice A - Žeravice
10 : 23
13.2. 08:00
AP131
Žeravice - Házená Mělník
23 : 14
2.liga ženy Z
15.5. 16:00
AS129
Milevsko - Kobylisy B
22 : 29
14.5. 16:00
AS132
Turnov - HC CHeLK
23 : 38
30.4. 14:15
AS118
HBC Strakonice - Kobylisy B
24 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.