Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Rozpis soutěže
Inter REG liga - mladší dorost
Krajské školní ligy
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Český pohár mužů
17.11. 18:00
AM071
HBC Strakonice - HK FCC Město Lovosice
24 : 31
28.10. 19:30
AM060
Praha 4 - HBC Strakonice
26 : 35
Žákovská liga starších žáků
20.2. 15:00
AO128
AŠ Ml. Boleslav - Náchod
21 : 31
20.2. 13:00
AO126
Zubří A - AŠ Ml. Boleslav
26 : 17
20.2. 11:00
AO124
HBC Strakonice - AŠ Ml. Boleslav
23 : 18
20.2. 09:00
AO122
AŠ Ml. Boleslav - Sokol V. Meziříčí
21 : 18
20.2. 08:00
AO121
Zubří A - HBC Strakonice
21 : 18
1.liga ženy
21.5. 18:00
AR129
J.Hradec - Kobylisy
23 : 34
1.5. 13:00
AR115
SVŠ Plzeň A - Olomouc B
25 : 35
9.4. 14:00
AR106
S.Vršovice - Poruba B
34 : 21
27.2. 14:00
AR079
SVŠ Plzeň A - Zlín B
33 : 32
5.12. 16:15
AR056
S.Vršovice - Otrokovice
20 : 29
15.11. 16:00
AR048
J.Hradec - Olomouc B
26 : 35
28.10. 14:00
AR031
SVŠ Plzeň A - Kunovice
35 : 25
26.9. 11:00
AR011
H.Brod - Most B
23 : 16
2.liga ženy Z
30.4. 13:00
AS117
Č.Budějovice - S.Vršovice B
23 : 21
20.9. 16:00
AS004
Milevsko - Astra
19 : 29
1.liga starší dorostenky - západ
19.3. 14:00
AUA102
Házená J.Hradec - Loko Č.Budějovice
37 : 22
5.12. 18:00
AUA056
S.Vršovice - Slavia
14 : 23
15.11. 12:00
AUA048
Házená J.Hradec - Písek
20 : 43
25.10. 15:00
AUA027
Písek - S.Vršovice
22 : 18
1.liga mladší dorostenky - západ
21.5. 16:00
AVA129
J.Hradec - Kobylisy
29 : 26
9.4. 16:00
AVA106
S.Vršovice - Háje
19 : 29
27.2. 15:30
AVA083
DHC Plzeň - HK Spartak Ústí n.L.
34 : 19
5.12. 14:30
AVA056
S.Vršovice - Slavia
21 : 20
15.11. 14:00
AVA048
J.Hradec - Písek
30 : 27
25.10. 13:00
AVA027
Písek - S.Vršovice
21 : 32
1.liga mladší dorostenky - východ
26.9. 13:00
AVB011
H.Brod - Bohunice
20 : 19
Přebor Prahy žen
28.10. 15:45
BB027
DHC SVŠ Plzeň B - Radlice
24 : 17
Jč KP mini 6+1
18.10. 10:00
HA017
Č.Budějovice - Písek B
3 : 17
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
12. turnaj Česká Lípa 11.6. - výsledky
video
online
Česká Lípa - Liberec
29 : 31
video
online
Spartak Sezimovo Ústí - HK B Most
0 : 10 k.
video
online
Spartak Sezimovo Ústí - Česká Lípa
0 : 10 k.
video
online
HK B Most - Liberec
33 : 30
video
online
Liberec - Spartak Sezimovo Ústí
10 : 0 k.
video
online
Česká Lípa - HK B Most
28 : 29
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Liberec
35
21
2
12
741 : 710
44
2
Spartak Sezimovo Ústí
33
20
1
12
521 : 509
41
3
HK B Most
35
14
1
20
636 : 646
29
4
Česká Lípa
35
10
4
21
658 : 691
24
Tabulka střelců
Filip Bílý
Spartak MAS Sezimovo Ústí
143
Petr Hájek
Liberec Handball
128
Lukáš Janeček
Loko Česká Lípa
125
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Oskar Hajer
Liberec Handball
7
Jan Vavřina
Loko Česká Lípa
6
Matouš Nejedlo
Liberec Handball
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Filip Bílý
Spartak MAS Sezimovo Ústí
36
Miloš Kortan
Spartak MAS Sezimovo Ústí
24
Ondřej Slavík
HK Baník Most
22
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.