Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
21.1.2017
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
24.4. 15:00
AB110
Talent Plzeň "B" - Dvůr Králové
27 : 24
16.4. 18:00
AB105
HBC Strakonice - Chodov
26 : 23
13.3. 17:00
AB087
Chodov - Bystřice p.H.
28 : 21
13.12. 17:00
AB061
Chodov - Jičín "B"
27 : 29
21.11. 18:00
AB046
HBC Strakonice - Olomouc
32 : 29
24.10. 18:00
AB035
HBC Strakonice - Náchod
31 : 34
11.10. 17:00
AB020
Talent Plzeň "B" - Olomouc
40 : 23
19.9. 18:00
AB002
HBC Strakonice - Dvůr Králové
35 : 20
2 liga muži JZČ
30.4. 15:00
AC117
Č.Budějovice - S.Vršovice
27 : 23
29.4. 19:30
AC119
Praha 4 - Košutka
39 : 26
2.liga muži SVČ
14.5. 11:00
AD132
Kolín - HK Lovosice B
26 : 27
1.liga starší dorostenci
23.4. 12:00
AG110
Talent Škoda JS Plzeň - HK Lovosice
27 : 26
16.4. 16:00
AG105
HBC Strakonice 1921 - Frýdek-Místek
45 : 27
28.11. 14:00
AG049
Dukla - Jičín
38 : 21
21.11. 16:00
AG046
HBC Strakonice 1921 - Handball KP Brno
32 : 25
24.10. 16:00
AG035
HBC Strakonice 1921 - Dukla
25 : 37
17.10. 14:00
AG027
Dukla - Zubří
29 : 26
11.10. 13:00
AG020
Talent Škoda JS Plzeň - Handball KP Brno
34 : 25
19.9. 16:00
AG002
HBC Strakonice 1921 - HK Lovosice
28 : 32
2.liga starší dorostenci Č
14.5. 13:00
AH132
TJ Sokol Úvaly - 1.HK Dvůr Králové
24 : 24
13.3. 15:00
AH087
Chodov - TJ Sokol Bělá
20 : 26
13.12. 15:00
AH061
Chodov - TJ Sokol Šťáhlavy
18 : 21
1.liga mladší dorostenci
23.4. 10:00
AJ110
Talent Škoda JS Plzeň - HK Lovosice
28 : 22
28.11. 12:00
AJ049
Dukla - Jičín
28 : 21
17.10. 12:00
AJ027
Dukla - Zubří
23 : 29
11.10. 15:00
AJ020
Talent Škoda JS Plzeň - Kopřivnice
30 : 26
2.liga mladší dorostenci Č
14.5. 15:00
AK132
TJ Sokol Úvaly - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 28
16.4. 14:15
AK105
HBC Strakonice - TJ Sparta Kutná Hora
31 : 27
21.11. 14:00
AK046
HBC Strakonice - S.Vršovice
43 : 17
24.10. 14:15
AK035
HBC Strakonice - Náchod
44 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.