Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Marta Sovová
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1986
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.6.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
15.5. 14:00
AB127
Jičín "B" - Chodov
18 : 25
14.5. 16:00
AB128
Náchod - Olomouc
32 : 25
13.12. 15:00
AB064
Talent Plzeň "B" - Sokol Ostrava
33 : 21
2 liga muži JZČ
13.3. 18:00
AC086
S.Vršovice - Košutka
37 : 21
20.2. 18:00
AC072
S.Vršovice - Zruč n.S.
30 : 24
22.11. 17:30
AC045
Praha 4 - L.Vršovice
36 : 19
27.9. 16:00
AC008
L.Vršovice - Zruč n.S.
27 : 27
2.liga muži SVČ
14.5. 18:00
AD128
Náchod "B" - Jablonec
23 : 31
24.4. 17:30
AD110
1.HC Pardubice - HK Lovosice B
29 : 29
16.4. 15:00
AD105
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
32 : 23
19.3. 11:00
AD093
Kolín - Náchod "B"
21 : 32
1.liga starší dorostenci
15.5. 18:00
AG127
Jičín - Frýdek-Místek
30 : 36
13.12. 13:00
AG064
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Ostrava
25 : 21
17.11. 19:30
AG053
Talent Škoda JS Plzeň - Zubří
37 : 36
2.liga starší dorostenci Č
24.4. 13:30
AH110
1.HC Pardubice - 1.HK Dvůr Králové
33 : 18
19.3. 13:00
AH093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
22 : 18
1.liga mladší dorostenci
15.5. 16:00
AJ127
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 32
11.5. 17:00
AJ128
Dukla - Kopřivnice
28 : 25
13.12. 17:00
AJ064
Talent Škoda JS Plzeň - HK B Most
26 : 15
17.11. 17:30
AJ053
Talent Škoda JS Plzeň - Zubří
27 : 36
2.liga mladší dorostenci Č
24.4. 15:30
AK110
1.HC Pardubice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
31 : 25
19.3. 15:00
AK093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
34 : 33
20.2. 16:00
AK072
S.Vršovice - TJ Sparta Kutná Hora
21 : 30
27.9. 14:00
AK008
Lokomotiva Vršovice - TJ Sparta Kutná Hora
28 : 35
Český pohár mužů
13.9. 17:00
AM037
Praha 4 - Náchod
25 : 24
12.9. 16:30
AM034
H.Brod - Dvůr Králové
25 : 24
Český pohár žen
3.12. 18:30
AN024
SVŠ Plzeň A - Baník Most
16 : 34
11.10. 16:00
AN014
Astra - J.Hradec
26 : 24
Žákovská liga starších žaček
12.3. 16:15
AP190
Cheb-CheLK - DHK B Most
14 : 19
12.3. 15:20
AP189
Písek - Slavia
8 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.