Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
Rozpis soutěže
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
13.2.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žaček
17.1. 11:15
AP084
Kobylisy II - Slavia
15 : 19
17.1. 10:20
AP083
Háje - Žirovnice
12 : 17
2.liga ženy Z
14.5. 13:00
AS130
Č.Budějovice - Astra
24 : 24
5.3. 18:30
AS090
Č.Budějovice - HBC Strakonice
23 : 22
20.2. 15:00
AS077
Č.Budějovice - HC CHeLK
33 : 20
6.12. 15:00
AS058
Č.Budějovice - Kobylisy B
28 : 26
14.11. 15:00
AS047
Č.Budějovice - Ústí n.L.
21 : 13
28.10. 15:00
AS036
Č.Budějovice - Milevsko
30 : 14
25.10. 15:00
AS025
Č.Budějovice - Slavoj Tachov
18 : 22
17.10. 12:30
AS024
HBC Strakonice - Č.Budějovice
31 : 20
4.10. 15:00
AS014
Č.Budějovice - Turnov
15 : 25
1.liga starší dorostenky - západ
15.5. 16:00
AUA129
Házená J.Hradec - Kobylisy
37 : 28
14.5. 11:00
AUA130
Loko Č.Budějovice - Astra Praha
19 : 20
6.4. 18:30
AUA104
Loko Č.Budějovice - Písek
24 : 40
19.3. 14:00
AUA102
Házená J.Hradec - Loko Č.Budějovice
37 : 22
5.3. 16:30
AUA090
Loko Č.Budějovice - TJ AŠ Mladá Boleslav
31 : 13
28.10. 13:00
AUA036
Loko Č.Budějovice - Házená J.Hradec
21 : 27
19.9. 11:00
AUA003
Loko Č.Budějovice - Slavia
23 : 34
1.liga mladší dorostenky - západ
15.5. 11:00
AVA131
Slavoj Žirovnice - Slavia
17 : 29
1.5. 11:00
AVA118
Slavoj Žirovnice - Kobylisy
21 : 25
10.4. 11:00
AVA105
Slavoj Žirovnice - HK Spartak Ústí n.L.
24 : 20
6.12. 11:00
AVA057
Slavoj Žirovnice - DHC Plzeň
16 : 24
18.10. 11:00
AVA024
Slavoj Žirovnice - DHK Baník Most
23 : 29
Jč KP mini 6+1
26.9. 09:00
HA004
J.Hradec - Milevsko
21 : 4
KP starší žáci
25.10. 09:00
HC010
Sezimovo Ústí - Třeboň
9 : 40
KP mladší žákyně
26.9. 10:00
HE003
J.Hradec A - Milevsko
18 : 5
KP starší žákyně
29.10. 17:00
HF002
J.Hradec - Písek
31 : 18
KP muži
7.11. 18:00
HM011
Milevsko - HBC Strakonice B
23 : 31
20.9. 10:30
HM001
Sezimovo Ústí - Milevsko
38 : 25
Liga Vysočiny - starší žákyně
21.5. 13:30
JD130
DHK Pardubice A - J.Hradec
11 : 14
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
- 12. kolo - výsledky
video
online
HBC Strakonice - Třeboň
21 : 12
video
online
Č.Budějovice - HBC Strakonice
10 : 23
video
online
Č.Budějovice - Třeboň
17 : 25
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
24
23
1
0
536 : 312
47
2
Třeboň
24
6
1
17
367 : 470
13
3
Č.Budějovice
24
5
2
17
391 : 512
12
Tabulka střelců
Matěj Jordák
TJ Jiskra Třeboň
124
Filip Joza
Loko České Budějovice
109
Marek Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
107
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Uhlíř
Loko České Budějovice
15
Marek Nejdl
ČZ HBC Strakonice 1921
8
Marek Houška
Loko České Budějovice
8
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Lukáš Kohout
TJ Jiskra Třeboň
12
Filip Šustr
Loko České Budějovice
6
Petr Klimeš
Loko České Budějovice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.