Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Petr Laštovička
Mateřský klub
Jiskra Havl.Brod
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
8.6.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga muži JZČ
12.3. 18:00
AC087
Zruč n.S. - Libčice n. Vlt.
21 : 31
2.liga muži JM
24.4. 10:30
AE112
Hustopeče - Juliánov
35 : 23
17.4. 17:00
AE105
Juliánov - Napajedla
28 : 30
16.4. 11:00
AE106
Maloměřice - Hustopeče
25 : 17
6.3. 17:00
AE084
Házená Tišnov - Hustopeče
37 : 35
29.11. 10:30
AE051
Hustopeče - Telnice
29 : 21
21.11. 17:00
AE046
Juliánov - Hustopeče
22 : 26
14.11. 15:00
AE042
Bohunice - Sokol V. Meziříčí
28 : 24
25.10. 17:00
AE035
Juliánov - Sokol II.Prostějov
38 : 31
10.10. 17:00
AE019
Ivančice - Házená Tišnov
37 : 30
1.liga starší dorostenci
3.4. 17:00
AG099
Handball KP Brno - HK Lovosice
28 : 32
28.2. 13:00
AG073
Handball KP Brno - Jičín
20 : 21
2.liga starší dorostenci Č
2.4. 15:00
AH098
Sokol Nové Veselí B - TJ Sokol Bělá
22 : 21
5.3. 15:00
AH084
Sokol Nové Veselí B - ELP Jablonec
31 : 25
2.liga starší dorostenci M
10.10. 15:00
AI019
HK Ivančice - Litovel
17 : 39
2.liga mladší dorostenci Č
13.3. 17:00
AK087
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Sokol Bělá p.B.
30 : 32
2.liga mladší dorostenci M
17.4. 15:00
AL105
Sokol Juliánov - Napajedla
33 : 30
20.2. 17:00
AL070
Bohunice - Rožnov p.R.
43 : 33
21.11. 15:00
AL046
Sokol Juliánov - TJ STM Olomouc
37 : 15
14.11. 13:00
AL042
Bohunice - Bystřice p.H.
41 : 35
25.10. 15:00
AL035
Sokol Juliánov - TJ Sokol Centrum Haná
39 : 40
10.10. 13:00
AL019
HK Ivančice - Litovel
39 : 27
Žákovská liga starších žáků
12.12. 16:20
AO019
F.-Místek A - Sokol V. Meziříčí
18 : 18
12.12. 14:30
AO017
TJ Sokol Centrum Haná - F.-Místek A
28 : 12
12.12. 12:40
AO015
F.-Místek A - Liberec
29 : 23
12.12. 10:50
AO013
Liberec - Sokol V. Meziříčí
23 : 20
12.12. 09:55
AO012
S.Vršovice - F.-Místek A
17 : 18
2.liga ženy V
9.4. 17:00
AT104
Bohunice - Olomouc
23 : 17
20.9. 13:30
AT006
HK Ivančice - L.Zubří
38 : 23
1.liga starší dorostenky - východ
9.4. 15:00
AUB104
Tatran Bohunice - Olomouc
25 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.