Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Pavel Zahradník
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1997
Typ licence
Licence C
Platnost licence
6.2.2018
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Jč KP mini 6+1
1.5. 12:00
HA049
Třeboň - Písek B
18 : 7
1.5. 08:00
HA048
Třeboň - Písek A
16 : 8
16.4. 09:00
HA042
Třeboň - Milevsko
20 : 9
2.4. 09:00
HA031
Třeboň - Č.Budějovice
22 : 2
3.10. 10:00
HA009
Třeboň - J.Hradec
8 : 19
KP mladší žactvo
1.5. 17:00
HB 1033
Třeboň - Č.Budějovice
20 : 14
1.5. 16:00
HB 1032
Č.Budějovice - HBC Strakonice
14 : 32
1.5. 15:00
HB 1031
Třeboň - HBC Strakonice
9 : 14
16.4. 14:00
HB 1027
Třeboň - HBC Strakonice
15 : 23
3.10. 14:00
HB 1007
Třeboň - Č.Budějovice
15 : 14
3.10. 14:00
HB 1009
Třeboň - HBC Strakonice
10 : 23
KP starší žáci
7.5. 08:30
HC024
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
2.4. 12:00
HC013
Třeboň - Č.Budějovice
27 : 23
3.10. 09:00
HC004
Třeboň - Sezimovo Ústí
33 : 21
KP mladší žákyně
1.5. 11:00
HE037
Třeboň - Písek B
17 : 21
16.4. 10:00
HE031
Třeboň - Milevsko
21 : 6
2.4. 10:00
HE023
Třeboň - Č.Budějovice
14 : 8
3.10. 11:00
HE007
Třeboň - J.Hradec A
10 : 21
KP muži
8.11. 10:30
HM012
Sezimovo Ústí - Č.Budějovice B
28 : 20
Liga Vysočiny - starší žáci
17.4. 14:15
JB090
Třeboň - Sokol N. Veselí A
11 : 15
17.4. 13:05
JB088
D. Cerekev - Sokol N. Veselí A
17 : 25
17.4. 12:30
JB087
Sokol V. Meziříčí - Třeboň
20 : 18
17.4. 11:20
JB085
Sokol N. Veselí A - Sokol V. Meziříčí
12 : 20
17.4. 10:10
JB083
D. Cerekev - Sokol V. Meziříčí
9 : 20
17.4. 09:00
JB081
Třeboň - D. Cerekev
14 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.