Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Lukáš Moravec
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
25.8.2019
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga muži
15.5. 14:00
AB127
Jičín "B" - Chodov
18 : 25
8.5. 17:00
AB126
Chodov - Náchod
32 : 26
17.4. 17:00
AB103
Jičín "B" - Starý Plzenec
23 : 30
3.4. 15:00
AB102
Starý Plzenec - Sokol Ostrava
28 : 27
6.12. 15:00
AB059
Starý Plzenec - Olomouc
31 : 26
15.11. 11:30
AB037
Starý Plzenec - Jičín "B"
35 : 22
20.9. 17:00
AB006
Chodov - Olomouc
26 : 23
2 liga muži JZČ
6.12. 17:00
AC059
VŠ Plzeň - S.Vršovice
30 : 20
15.11. 10:00
AC037
VŠ Plzeň - Šťáhlavy
30 : 18
2.liga muži SVČ
19.3. 11:00
AD093
Kolín - Náchod "B"
21 : 32
27.2. 16:30
AD078
Ml. Boleslav - Kolín
27 : 24
1.liga starší dorostenci
15.5. 18:00
AG127
Jičín - Frýdek-Místek
30 : 36
17.4. 13:00
AG103
Jičín - Karviná
23 : 29
2.liga starší dorostenci Č
8.5. 15:00
AH126
Chodov - Náchod
26 : 24
19.3. 13:00
AH093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
22 : 18
20.9. 15:00
AH006
Chodov - ELP Jablonec
30 : 24
1.liga mladší dorostenci
15.5. 16:00
AJ127
Jičín - Frýdek-Místek
25 : 32
17.4. 15:00
AJ103
Jičín - Karviná
29 : 35
2.liga mladší dorostenci Č
19.3. 15:00
AK093
TJ Sokol Úvaly - Náchod
34 : 33
Český pohár mužů
1.11. 17:00
AM064
H.Brod - Sokol Nové Veselí
31 : 30
29.8. 15:00
AM016
Sezimovo Ústí - Zruč n.S.
22 : 27
29.8. 10:30
AM014
Milevsko - Třeboň
19 : 33
Český pohár žen
11.10. 16:00
AN013
Č.Budějovice - Kobylisy
20 : 21
Žákovská liga starších žáků
22.5. 15:20
AO259
TJ Sokol Centrum Haná - Karviná A
29 : 23
22.5. 13:30
AO257
Dukla I - TJ Sokol Centrum Haná
24 : 15
22.5. 12:35
AO256
Karviná A - Zubří A
18 : 27
22.5. 08:55
AO252
Zubří A - TJ Sokol Centrum Haná
17 : 22
22.5. 08:00
AO251
Karviná A - Dukla I
15 : 18
1.liga ženy
30.4. 15:00
AR117
Most B - Poruba B
27 : 29
10.4. 15:30
AR103
SVŠ Plzeň A - J.Hradec
30 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.