Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Petr Lerch
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1984
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
47
Starty
1.liga muži
14.05. [AB128]
Náchod - Olomouc
32 : 25
4 branek
07.05. [AB125]
Olomouc - Starý Plzenec
28 : 21
2 branek
01.05. [AB117]
Sokol Ostrava - Olomouc
31 : 30
4 branek
24.04. [AB112]
Olomouc - HBC Strakonice
25 : 31
3 branek
17.04. [AB106]
Sokol Přerov - Olomouc
20 : 38
3 branek
02.04. [AB099]
Olomouc - Dvůr Králové
24 : 18
2 branek
20.03. [AB095]
Bystřice p.H. - Olomouc
27 : 21
3 branek
13.03. [AB086]
Olomouc - Talent Plzeň "B"
26 : 28
1 branek
06.03. [AB084]
Sokol Nové Veselí - Olomouc
34 : 28
3 branek
28.02. [AB073]
Olomouc - Jičín "B"
30 : 23
1 branek
20.02. [AB072]
Olomouc - Chodov
21 : 22
3 branek
12.12. [AB062]
Olomouc - Náchod
27 : 31
2 branek
06.12. [AB059]
Starý Plzenec - Olomouc
31 : 26
1 branek
29.11. [AB051]
Olomouc - Sokol Ostrava
28 : 28
1 branek
21.11. [AB046]
HBC Strakonice - Olomouc
32 : 29
1 branek
15.11. [AB040]
Olomouc - Sokol Přerov
45 : 29
1 branek
24.10. [AB033]
Dvůr Králové - Olomouc
14 : 19
2 branek
18.10. [AB029]
Olomouc - Bystřice p.H.
28 : 25
1 branek
11.10. [AB020]
Talent Plzeň "B" - Olomouc
40 : 23
3 branek
03.10. [AB018]
Olomouc - Sokol Nové Veselí
26 : 29
1 branek
27.09. [AB007]
Jičín "B" - Olomouc
29 : 25
1 branek
20.09. [AB006]
Chodov - Olomouc
26 : 23
1 branek
Český pohár mužů
12.09. [AM046]
Rožnov p.R. - Olomouc
28 : 24
3 branek
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.