Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Ivan Chvalný
Post
Mateřský klub
SK Praha 4
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1990
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
23
Počet branek
84
Starty
2 liga muži JZČ
15.05. [AC132]
Praha 4 - H.Brod
33 : 26
5 branek
08.05. [AC122]
Libčice n. Vlt. - Praha 4
29 : 31
5 branek
29.04. [AC119]
Praha 4 - Košutka
39 : 26
8 branek
24.04. [AC111]
L.Vršovice - Praha 4
22 : 34
8 branek
17.04. [AC106]
Praha 4 - S.Vršovice
31 : 28
7 branek
03.04. [AC100]
Zruč n.S. - Praha 4
21 : 30
2 branek
13.03. [AC089]
VŠ Plzeň - Praha 4
30 : 38
6 branek
05.03. [AC080]
Praha 4 - Č.Budějovice
36 : 23
3 branek
27.02. [AC078]
Třeboň - Praha 4
22 : 27
5 branek
20.02. [AC067]
Šťáhlavy - Praha 4
24 : 26
4 branek
12.12. [AC066]
H.Brod - Praha 4
24 : 30
0 branek
06.12. [AC056]
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
24 : 24
0 branek
28.11. [AC053]
Košutka - Praha 4
23 : 23
1 branek
22.11. [AC045]
Praha 4 - L.Vršovice
36 : 19
2 branek
15.11. [AC040]
S.Vršovice - Praha 4
28 : 23
4 branek
25.10. [AC034]
Praha 4 - Zruč n.S.
31 : 21
2 branek
11.10. [AC023]
Praha 4 - VŠ Plzeň
24 : 23
3 branek
04.10. [AC014]
Č.Budějovice - Praha 4
25 : 34
3 branek
28.09. [AC012]
Praha 4 - Třeboň
31 : 29
2 branek
20.09. [AC001]
Praha 4 - Šťáhlavy
25 : 20
3 branek
Český pohár mužů
28.10. [AM060]
Praha 4 - HBC Strakonice
26 : 35
2 branek
13.09. [AM037]
Praha 4 - Náchod
25 : 24
3 branek
30.08. [AM008]
L.Vršovice - Praha 4
24 : 33
6 branek
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.