Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Matěj Jiránek
Post
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1994
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
48
Starty
2 liga muži JZČ
22.05. [AC102]
VŠ Plzeň - Č.Budějovice
28 : 23
1 branek
14.05. [AC130]
Č.Budějovice - Košutka
29 : 29
1 branek
08.05. [AC124]
L.Vršovice - Č.Budějovice
26 : 24
0 branek
30.04. [AC117]
Č.Budějovice - S.Vršovice
27 : 23
3 branek
23.04. [AC113]
Zruč n.S. - Č.Budějovice
37 : 23
5 branek
20.03. [AC091]
Šťáhlavy - Č.Budějovice
19 : 23
2 branek
12.03. [AC090]
Č.Budějovice - Třeboň
30 : 22
2 branek
05.03. [AC080]
Praha 4 - Č.Budějovice
36 : 23
2 branek
27.02. [AC077]
Č.Budějovice - H.Brod
33 : 29
6 branek
21.02. [AC069]
Libčice n. Vlt. - Č.Budějovice
32 : 20
1 branek
12.12. [AC064]
Košutka - Č.Budějovice
28 : 25
1 branek
06.12. [AC058]
Č.Budějovice - L.Vršovice
27 : 20
3 branek
28.11. [AC051]
S.Vršovice - Č.Budějovice
33 : 28
4 branek
21.11. [AC047]
Č.Budějovice - Zruč n.S.
24 : 24
0 branek
25.10. [AC036]
Č.Budějovice - VŠ Plzeň
24 : 22
3 branek
17.10. [AC025]
Č.Budějovice - Šťáhlavy
29 : 25
2 branek
10.10. [AC024]
Třeboň - Č.Budějovice
23 : 20
1 branek
04.10. [AC014]
Č.Budějovice - Praha 4
25 : 34
2 branek
26.09. [AC011]
H.Brod - Č.Budějovice
23 : 22
1 branek
19.09. [AC003]
Č.Budějovice - Libčice n. Vlt.
19 : 19
4 branek
Český pohár mužů
13.09. [AM039]
Č.Budějovice - HBC Strakonice
18 : 28
0 branek
30.08. [AM011]
D. Cerekev - Č.Budějovice
24 : 25
4 branek
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.