Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Adam Pojar
Post
Mateřský klub
SSK Talent 90 Plzeň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
37
Starty
1.liga starší dorostenci
15.05. [AG130]
Sokol Ostrava - Talent Škoda JS Plzeň
37 : 37
2 branek
07.05. [AG123]
Talent Škoda JS Plzeň - HBC Strakonice 1921
34 : 35
0 branek
05.05. [AG119]
Zubří - Talent Škoda JS Plzeň
45 : 24
3 branek
23.04. [AG110]
Talent Škoda JS Plzeň - HK Lovosice
27 : 26
3 branek
16.04. [AG108]
Zlín - Talent Škoda JS Plzeň
29 : 31
7 branek
03.04. [AG097]
Talent Škoda JS Plzeň - Jičín
26 : 26
6 branek
05.03. [AG083]
Talent Škoda JS Plzeň - Frýdek-Místek
29 : 34
1 branek
27.02. [AG075]
Dukla - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 30
0 branek
21.02. [AG070]
Talent Škoda JS Plzeň - Karviná
24 : 31
0 branek
13.12. [AG064]
Talent Škoda JS Plzeň - Sokol Ostrava
25 : 21
1 branek
05.12. [AG057]
HBC Strakonice 1921 - Talent Škoda JS Plzeň
30 : 35
5 branek
22.11. [AG044]
HK Lovosice - Talent Škoda JS Plzeň
19 : 25
0 branek
17.11. [AG053]
Talent Škoda JS Plzeň - Zubří
37 : 36
0 branek
15.11. [AG042]
Talent Škoda JS Plzeň - Zlín
38 : 30
4 branek
25.10. [AG031]
Jičín - Talent Škoda JS Plzeň
25 : 37
0 branek
18.10. [AG030]
Sokol Nové Veselí - Talent Škoda JS Plzeň
40 : 28
0 branek
11.10. [AG020]
Talent Škoda JS Plzeň - Handball KP Brno
34 : 25
3 branek
03.10. [AG017]
Frýdek-Místek - Talent Škoda JS Plzeň
28 : 29
2 branek
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.