Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Tereza Benešová
Post
Mateřský klub
Sokol Písek
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
20
Počet branek
47
Starty
Žákovská liga starších žaček
12.03. [AP187]
DHK B Most - Písek
12 : 17
3 branek
12.03. [AP185]
Písek - Cheb-CheLK
18 : 18
1 branek
17.01. [AP100]
Písek - DHK Zora Olomouc
21 : 25
7 branek
17.01. [AP098]
Žeravice - Písek
19 : 18
3 branek
17.01. [AP093]
Písek - J.Hradec
15 : 23
5 branek
1.liga mladší dorostenky - západ
07.05. [AVA126]
HK Spartak Ústí n.L. - Písek
28 : 21
0 branek
01.05. [AVA115]
HC Plzeň - Písek
12 : 28
2 branek
23.04. [AVA114]
Písek - J.Hradec
30 : 31
1 branek
10.04. [AVA104]
DHK Baník Most - Písek
19 : 23
3 branek
03.04. [AVA128]
Písek - Háje
15 : 21
1 branek
02.04. [AVA101]
Písek - Slavoj Žirovnice
22 : 13
1 branek
13.03. [AVA093]
S.Vršovice - Písek
38 : 23
0 branek
28.02. [AVA082]
Slavia - Písek
31 : 35
1 branek
14.02. [AVA071]
Kobylisy - Písek
38 : 21
5 branek
12.12. [AVA062]
Háje - Písek
33 : 12
2 branek
06.12. [AVA060]
Písek - HK Spartak Ústí n.L.
26 : 38
0 branek
08.11. [AVA038]
Písek - DHK Baník Most
28 : 37
1 branek
25.10. [AVA027]
Písek - S.Vršovice
21 : 32
0 branek
KP starší žákyně
23.04. [HF003]
Písek - J.Hradec
25 : 29
8 branek
08.10. [HF001]
Písek - J.Hradec
15 : 26
3 branek
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.