Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Vojtěch Kroutil
Post
Mateřský klub
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
17
Počet branek
38
Starty
2.liga mladší dorostenci Č
14.05. [AK132]
TJ Sokol Úvaly - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
29 : 28
6 branek
07.05. [AK121]
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Sokol Šťáhlavy
25 : 31
1 branek
30.04. [AK120]
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sokol Bělá p.B.
26 : 33
3 branek
24.04. [AK110]
1.HC Pardubice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
31 : 25
1 branek
16.04. [AK107]
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Lokomotiva Vršovice
35 : 21
5 branek
19.03. [AK094]
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sparta Kutná Hora
29 : 34
0 branek
21.02. [AK068]
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - HBC Strakonice
21 : 33
4 branek
12.12. [AK066]
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - TJ Sokol Úvaly
29 : 33
1 branek
06.12. [AK055]
Sokol Šťáhlavy - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
38 : 27
5 branek
28.11. [AK054]
TJ Sokol Bělá p.B. - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
23 : 18
2 branek
21.11. [AK044]
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - 1.HC Pardubice
23 : 26
1 branek
15.11. [AK041]
Lokomotiva Vršovice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
27 : 26
2 branek
24.10. [AK033]
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - S.Vršovice
35 : 22
2 branek
17.10. [AK028]
TJ Sparta Kutná Hora - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 31
1 branek
10.10. [AK022]
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Náchod
17 : 22
2 branek
03.10. [AK015]
Loko Louny - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
47 : 39
1 branek
19.09. [AK002]
HBC Strakonice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
40 : 20
1 branek
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.