Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Markéta Konečná
Post
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2001
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
30
Počet branek
12
Starty
Žákovská liga starších žaček
17.04. [AP218]
DHK Zora Olomouc - Kobylisy II
30 : 22
1 branek
17.04. [AP216]
Házená Mělník - DHK Zora Olomouc
12 : 33
1 branek
17.04. [AP214]
DHK B Most - DHK Zora Olomouc
22 : 21
0 branek
17.04. [AP212]
DHK Zora Olomouc - Zlín A
15 : 29
0 branek
13.03. [AP158]
DHK Zora Olomouc - Ivančice
13 : 26
0 branek
13.03. [AP156]
Zlín B - DHK Zora Olomouc
27 : 18
1 branek
13.03. [AP154]
Otrokovice - DHK Zora Olomouc
21 : 16
1 branek
13.03. [AP152]
DHK Zora Olomouc - DHK Litovel
19 : 16
1 branek
17.01. [AP100]
Písek - DHK Zora Olomouc
21 : 25
0 branek
17.01. [AP097]
DHK Zora Olomouc - S.Vršovice
18 : 33
0 branek
17.01. [AP094]
DHK Zora Olomouc - Žeravice
15 : 25
0 branek
17.01. [AP091]
J.Hradec - DHK Zora Olomouc
22 : 13
0 branek
05.12. [AP038]
DHK Zora Olomouc - Havl. Brod A
15 : 15
0 branek
05.12. [AP036]
Slavia - DHK Zora Olomouc
19 : 13
0 branek
05.12. [AP034]
DHK Zora Olomouc B - DHK Zora Olomouc
15 : 17
0 branek
05.12. [AP032]
DHK Zora Olomouc - Poruba
18 : 21
0 branek
ZL starší žačky
02.06. [ZE075]
DHK Litovel - DHK Zora Olomouc
22 : 28
2 branek
25.05. [ZE084]
Žeravice - DHK Zora Olomouc
25 : 18
0 branek
21.05. [ZE077]
DHK Zora Olomouc - Zlín B
18 : 27
0 branek
30.04. [ZE065]
DHK Zora Olomouc - Otrokovice
19 : 28
0 branek
24.04. [ZE057]
Zlín A - DHK Zora Olomouc
30 : 16
0 branek
09.04. [ZE048]
DHK Zora Olomouc B - DHK Zora Olomouc
20 : 27
1 branek
02.04. [ZE088]
DHK Zora Olomouc - L.Zubří
23 : 31
0 branek
07.11. [ZE036]
DHK Zora Olomouc - Žeravice
26 : 26
1 branek
31.10. [ZE032]
Zlín B - DHK Zora Olomouc
26 : 23
1 branek
17.10. [ZE022]
DHK Zora Olomouc - Kunovice
27 : 15
1 branek
12.10. [ZE012]
DHK Zora Olomouc - Zlín A
21 : 31
1 branek
11.10. [ZE019]
Otrokovice - DHK Zora Olomouc
22 : 12
0 branek
19.09. [ZE001]
DHK Zora Olomouc - DHK Zora Olomouc B
24 : 13
0 branek
13.09. [ZE045]
L.Zubří - DHK Zora Olomouc
24 : 15
0 branek
Další
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.