Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Ondřej Ilek
Post
Mateřský klub
Liberec Handball
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1999
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
22
Počet branek
21
Starty
2.liga mladší dorostenci Č
14.05. [AK130]
Liberec - 1.HC Pardubice
31 : 29
0 branek
08.05. [AK124]
Lokomotiva Vršovice - Liberec
20 : 30
2 branek
30.04. [AK117]
Liberec - S.Vršovice
33 : 23
4 branek
23.04. [AK113]
TJ Sparta Kutná Hora - Liberec
24 : 26
0 branek
16.04. [AK104]
Liberec - Náchod
40 : 30
2 branek
02.04. [AK102]
Loko Louny - Liberec
35 : 39
0 branek
20.03. [AK091]
Sokol Šťáhlavy - Liberec
37 : 26
0 branek
12.03. [AK090]
Liberec - HBC Strakonice
34 : 34
0 branek
05.03. [AK080]
TJ Sokol Úvaly - Liberec
31 : 40
0 branek
27.02. [AK077]
Liberec - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
50 : 19
1 branek
20.02. [AK069]
TJ Sokol Bělá p.B. - Liberec
32 : 37
1 branek
13.12. [AK064]
1.HC Pardubice - Liberec
36 : 37
2 branek
05.12. [AK058]
Liberec - Lokomotiva Vršovice
36 : 30
0 branek
28.11. [AK051]
S.Vršovice - Liberec
21 : 34
0 branek
21.11. [AK047]
Liberec - TJ Sparta Kutná Hora
33 : 29
2 branek
14.11. [AK038]
Náchod - Liberec
21 : 27
2 branek
24.10. [AK036]
Liberec - Loko Louny
37 : 32
2 branek
17.10. [AK025]
Liberec - Sokol Šťáhlavy
20 : 27
0 branek
10.10. [AK024]
HBC Strakonice - Liberec
40 : 30
0 branek
03.10. [AK014]
Liberec - TJ Sokol Úvaly
39 : 23
0 branek
26.09. [AK011]
TJ Kovofiniš Ledeč n.S. - Liberec
30 : 35
3 branek
19.09. [AK003]
Liberec - TJ Sokol Bělá p.B.
30 : 24
0 branek
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.