Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Roman Věcek
Post
Mateřský klub
Dukla Praha
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2000
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
21
Počet branek
2
Starty
1.liga mladší dorostenci
11.05. [AJ128]
Dukla - Kopřivnice
28 : 25
0 branek
07.05. [AJ126]
Frýdek-Místek - Dukla
35 : 24
0 branek
01.05. [AJ115]
Jičín - Dukla
29 : 37
0 branek
29.04. [AJ093]
Zubří - Dukla
39 : 24
0 branek
23.04. [AJ114]
Dukla - Karviná
32 : 31
0 branek
15.04. [AJ104]
HK B Most - Dukla
31 : 33
0 branek
02.04. [AJ101]
Dukla - V. Bystřice
32 : 29
0 branek
13.12. [AJ062]
Kopřivnice - Dukla
23 : 26
0 branek
05.12. [AJ060]
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 20
0 branek
28.11. [AJ049]
Dukla - Jičín
28 : 21
0 branek
22.11. [AJ048]
Karviná - Dukla
30 : 27
0 branek
14.11. [AJ038]
Dukla - HK B Most
30 : 24
0 branek
24.10. [AJ035]
V. Bystřice - Dukla
25 : 39
0 branek
17.10. [AJ027]
Dukla - Zubří
23 : 29
0 branek
11.10. [AJ022]
HK Lovosice - Dukla
30 : 26
2 branek
19.09. [AJ005]
Dukla - Sokol Nové Veselí
28 : 37
0 branek
2.liga mladší dorostenci Č
30.04. [AK119]
TJ Sokol Úvaly - 1.HC Pardubice
27 : 28
0 branek
24.04. [AK110]
1.HC Pardubice - TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
31 : 25
0 branek
03.04. [AK097]
1.HC Pardubice - Sokol Šťáhlavy
33 : 29
0 branek
20.03. [AK096]
1.HC Pardubice - Lokomotiva Vršovice
33 : 15
0 branek
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.