Jihočeský krajský svaz házené
archiv 2015 / 2016
Archiv
Mistrovské soutěže 15/16
KP starší žáci
Rozpis soutěže
KP starší žáci
KP mladší žákyně
Jč KP mini 6+1
KP mladší žactvo
KP starší žákyně
KP muži
Inter REG liga - MLD
Krajské školní ligy
Milan Hamerník
Post
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
2002
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
18
Počet branek
14
Starty
KP starší žáci
31.10. [HC006]
Třeboň - HBC Strakonice
16 : 25
1 branek
25.10. [HC010]
Sezimovo Ústí - Třeboň
9 : 40
3 branek
03.10. [HC004]
Třeboň - Sezimovo Ústí
33 : 21
0 branek
27.09. [HC001]
Č.Budějovice - Třeboň
17 : 19
0 branek
19.09. [HC007]
Třeboň - Č.Budějovice
25 : 28
2 branek
12.09. [HC012]
HBC Strakonice - Třeboň
40 : 20
2 branek
Liga Vysočiny - starší žáci
07.11. [JB058]
Třeboň - Sokol N. Veselí B
8 : 7
0 branek
07.11. [JB056]
Sokol V. Meziříčí - Třeboň
16 : 15
0 branek
07.11. [JB054]
Sokol N. Veselí A - Třeboň
16 : 13
0 branek
07.11. [JB052]
Třeboň - Sokol Chrudim
8 : 9
1 branek
10.10. [JB040]
Třeboň - D. Cerekev
13 : 8
0 branek
10.10. [JB038]
Havl. Brod - Třeboň
17 : 14
2 branek
10.10. [JB035]
Sokol Chrudim - Třeboň
7 : 14
1 branek
10.10. [JB033]
Třeboň - Sokol V. Meziříčí
14 : 20
1 branek
19.09. [JB020]
D. Cerekev - Třeboň
15 : 21
1 branek
19.09. [JB018]
Třeboň - Sokol N. Veselí A
7 : 20
0 branek
19.09. [JB015]
Sokol Chrudim - Třeboň
10 : 11
0 branek
19.09. [JB013]
Třeboň - Sokol N. Veselí B
11 : 11
0 branek
Předchozí kola
jaro 2016 - 12. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - HBC Strakonice
18 : 30
video
online
Č.Budějovice - Sezimovo Ústí
31 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
HBC Strakonice
12
11
0
1
469 : 185
22
2
Třeboň
12
8
0
4
320 : 266
16
3
Č.Budějovice
12
5
0
7
293 : 350
10
4
Sezimovo Ústí
12
0
0
12
139 : 420
0
Tabulka střelců
Lukáš Fencl
ČZ HBC Strakonice 1921
103
Michal Vopěnka
TJ Jiskra Třeboň
86
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
83
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
11
Richard Pitoňák
TJ Jiskra Třeboň
11
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Zbyněk Spurný
TJ Jiskra Třeboň
16
Daniel Dostál
Loko Č.Budějovice
10
Filip Benda
Loko Č.Budějovice
8
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.